+380673870816 +380673870816

Мобільні бригади на Рівненщині продовжують вакцинацію ВПО

Фото з Фейсбук-сторінки РОВА

На Рівненщині мобільні бригади з імунізації здійснили 1016 щеплень від переселенцям. Захист населення від інфекційних хвороб  здійснюється за підтримки офісу ВООЗ в Україні.

«З початку травня 2022 року дві мобільні бригади з вакцинації проводять щеплення внутрішньо переміщених осіб у пунктах масового перебування. За цей період провакциновано 1016 осіб, з них 447 дорослих та 569 дітей. Щеплення відбувається з дотриманням усіх умов «холодового ланцюга», - заявила координаторка з вакцинації у Рівненській області Олена Гандзюк.

З 2 травня вакцинатори відвідали 20 місць компактного розселення переміщених осіб.

Інфекційні захворювання, як кір, краснуха, поліомієліт, дифтерія, кашлюк, правець, можуть швидко поширюватись та загрожувати вашій дитині. Єдиний спосіб захиститися від цих інфекційних захворювань та запобігти розвитку небезпечних ускладнень – щеплення дітей та дорослих.

Потурбуйтесь про те, щоб вберегти себе від хвороб, яких можна уникнути, зробивши щеплення.

При цьому все ще триває пандемія COVID-19. Якщо ви чи ваші близькі не мають повного курсу вакцинації від COVID-19, будь ласка, зверніться до найближчого закладу охорони здоров’я чи медичних бригад з проханням зробити щеплення.

Схожі статті