+380673870816 +380673870816

Міжнародна музична резиденція «ART JAZZ School 2021» запрошує на безкоштовне навчання

Фото пресслужби Рівненської обласної ради

Міжнародний джазовий фестиваль “ART JAZZ” продовжує програму резиденцій і цього разу презентує нову освітню можливість для студентів вищих освітніх музичних закладів України з кафедр джазової музики, джазового вокалу та фольклорного співу та джазових музикантів, джазових вокалістів і фольклорних виконавців віком 17 - 30 років, що відчувають потребу в додатковій якісній освіті.

В серпні 2021 року в Рівному відбудеться міжнародна резиденція “ART JAZZ School 2021” за участі 7 професійних викладачів з України, Польщі та Німеччини, топових представників джазової та фольклорної сцени, що мають відповідний міжнародний досвід викладання та виступів. Повідомляє персслужба Рівненської обласної ради.

З 19 серпня по 28 серпня в освітній резиденції „ART JAZZ School 2021” на базі Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету будуть діяти класи зі спеціальності:

? бас-гітара, труба, тромбон-саксофон, клавішні, барабани тощо;

? основи ритму в сучасному джазі для ударних інструментів;

взаємодія в ансамблі та основним напрямкам розвитку імпровізації;

? етно-джазовий вокал та композиція;

? курс вокальної імпровізації "Vocal summit", велика революційна течія у світі вокалу, яку у 1983 році започаткували Bobby Mcferrin, Urszula Dudziakа, Jay Clayton, Bob Stoloff та Jeane Lee, що буде викладатися на теренах України вперше;

? курс «Традиційний сольний та гуртовий поліський спів».

Щоденно протягом 4 годин кожна з секцій учасників резиденції буде займатися окремо, а на 4-годинних заняттях з так званого вокального та інструментального «комбо» учасники будуть співіснувати в одній музичній площині та опрацьовувати музичний матеріал.

Окрім цього викладачі освітньої резиденції запропонують учасникам такі авторські лекції та майстер-класи міжнародного рівня неформальної музичної освіти:

? "Основи ритму в сучасному джазі та гра в ансамблі”;

? “Прості та складні розміри, поліритмія”;

? "Використання гітарних педалей ефектів на духових інструментах у сучасній імпровізаційній музиці”

? “Карта світу у дзеркалі World Music”;

? “Бенд Менеджмент” - лайфхаки щодо організації, планування, та управління власним музичним проектом;

? “Технології успадкування етнокультурної спадщини Рівненського Полісся”;

? “Історія джазу та 5 джазових виконавців, які змінили джаз”.

Окрім освітньої складової, резиденція матиме і мистецьку частину у вигляді джем-сейшнів, етнічного івенту, концерту викладачів та спільного фінального музичного перформансу з використанням мультимедійних технологій на сцені міжнародного джазового фестивалю “ART JAZZ 2021” в Рівному, де учасники резиденції презентують мистецький продукт, створений в ході освітньої резиденції.

Участь в програмі є безкоштовною. Потенційним учасникам потрібно до 30 липня 2021 року заповнити анкету і показати, що вони вміють - записати коротке відео. Його оцінять викладачі резиденції, які прийматимуть рішення, хто проходить до “ART JAZZ School 2021”.

Більш того, учасникам компенсується проживання та обіди. Транспорт до/з Рівного та ПЛР-тест (за відсутності сертифіката вакцинації) є власним внеском учасника.Всі деталі резиденції шукайте на сайті

Заявка на участь - за посиланням.

Програма реалізовується завдяки підтримці Українського культурного фонду командою фестивалю «ART JAZZ», та стане третьою щорічною навчальною резиденцією для музикантів в Рівному.

Схожі статті