+380673870816 +380673870816

Міськвиконком не прийняв рішення про підвищення тарифів у рівненських тролейбусах

Підняття тарифу на проїзд у міських тролейбусах, звіти про підготовку освітніх закладів до навчального року та управління житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Ці та інші питання 20 вересня розглядали на засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради. 

Міський голова Рівного Володимир Хомко розпочав засідання представивши колегам нового члена міськвиконкому – начальника міського відділу міліції Петра Єзгора. Згодом, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Харковець прозвітував про стан підготовки освітніх закладів міста до початку навчального року.

Василь Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому:

з 8 по 12 серпня працювали міжвідомча комісія у складі працівників управління освіти, комісія міської санепідемстанції, держгірпромнагляду. В результаті проведеної перевірки всі навчальні заклади до навчального року готові.

Володимир Хомко заявив, що школи міста наповнені лише на дві третіх, їх відвідує 22 тисячі дітей, навчальні заклади ж можуть прийняти на 10 тисяч більше. Не оминули службовці і питання про стан здоров’я школярів. Про це прозвітував начальник управління охорони здоров’я Михайло Стичишин. Відтак, станом на 18 вересня всі діти пройшли медичне обстеження, за виключенням тих, хто відмовився. Також, чиновник заявив, що цьогоріч школярі хворіють менше ніж торік. Про це свідчить статистика розподілення на спеціальні групи на уроках фізичного виховання у школах.

Михайло Стичишин, начальник управління охорони здоров’я:

по основному захворюванню 58% дітей знаходяться на фізкультурі в основній групі, всі інші у підготовчій та спеціальній групах. І півтора відсотка взагалі недопущені до фізкультури.

Під час розгляду питання про встановлення режимів роботи суб’єктів підприємницької діяльності члени міськвиконкому дали згоду на продовження роботи деяких закладів у нічний час, за умови, якщо останні не знаходяться поблизу житлових будинків. Володимир Хомко у свою чергу заявив, що для дозволу роботи кафетеріїв у пізній час потрібно зібирати підписи мешканців. Якщо ж хоч одна людина буде проти, таке прохання представники міськвиконкому відхилять одразу.

Дійшли чиновники і до болючого – до тарифів. Обговорення щодо підняття вартості проїзду у міських тролейбусах серед членів міськвиконкому було відносно недовгим. Аргументували нову ціну і прикладами інших міст, і критичним фінансовим становищем тролейбусного управління.

Віталій Миронюк, начальник управління транспорту і зв’язку: 

іде зима і нам треба поміняти на більшості тролейбусах шини, вони забезпечені на 53%. На 60% від норми підприємство забезпечене заробітною платою. Це підняття тарифу до 1,25 корінним чином не змінить ситуацію, але значно її покращить і утримає на плаву підприємство.

Попри вагомі аргументи члени міськвиконкому рішення не прийняли. Тому вартість проїзду за одну поїздку у тролейбусах так і становитиме одну гривню.

По завершенні розгляду усіх запитань, члени засідання затвердили план роботи міської ради на четвертий квартал 2011 року.


110921_Zacidania sferadesigner

Схожі статті