+380673870816 +380673870816

Міська влада Рівного визначила цьогорічних студентів-стипендіатів

Міська влада Рівного визначила цьогорічних студентів-стипендіатів. Це 9 спудеїв, які здобувають освіту у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації та 10 ІІІ-ІV рівнів. 

Ганна Грабар одна з 19 стипендіатів міського голови 2012 року. Вчиться вона у автотранспортному технікумі та спеціальність як для дівчини має дещо незвичну – "Організація і регулювання дорожнього руху". Грошова премія, яку вона відтепер отримуватиме 12 місяців поспіль, для дівчини стане суттєвою матеріальною допомогою. 

Ганна Грабар, стипендіат міського голови:

- Стипендія для мене багато означає, адже я навчаюся на платній формі навчання, а професію я таку обрала, бо вона мені до душі.

Такі студенти як Ганна, отримуватимуть стипендії у розмірі понад 7 сотень гривень. Ті ж, хто навчається в університетах – більше тисячі. Загалом у бюджет міста на ці потреби закладено майже чверть мільйона.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Ми зарезервували цю суму для вас з однією метою – я дуже хотів би, щоб у нас була мода бути успішним. Я хочу, щоб у нашій державі було модно бути здоровим, багатим, розумним. 

Ще однією особливістю цієї стипендії є те, що суми нараховуватимуть і у літні місяці. Таке фінансове заохочення робить премію ще бажанішою.

Схожі статті