+380673870816 +380673870816

Міська влада Рівного через суд виселяє сім'ї з гуртожитку

Міська влада Рівного, прагнучи не порушувати почерговості отримання житла мешканцями, які стоять в загальноміській черзі, через суд виселяє сім'ї з гуртожитків за адресою Фабрична 20, які там проживають без ордерів. У свою чергу, нинішні мешканки кімнат шукають правди в Рівненському апеляційному суді. 

Ми вже розповідали у попередньому матеріалі історію про те, що дві сім'ї, які проживають у гуртожитку на Фабричній 20, звернулися до апеляційного суду щодо, на їхню думку, незаконного виселення з помешкання. Перше судове засідання перенесли через відсутність представника юридичного відділу міської ради. Друге - відбулося 30 травня, його рішення винесене на користь мешканців гуртожитку.

Леся Тоць, мешканка гуртожитку на Фабричній 20:

- ми суд виграли, але побачимо, що далі буде. Підемо за ордером до Хомка. Не знаємо, що він нам скаже, яку відповідь дасть.

Обидві сторони конфлікту, який переріс у низку судових позовів, впевнені у своїй правоті на сто відсотків. Мешканці гуртожитку захищають своє право на дах над головою, а міська влада - чергу на житло.

Володимир Хомко, міський голова:

- це справедливо, коли людина стоїть в черзі перша і не отримує тому, що суд прийняв рішення на користь людини, яка зайняла сама кімнату? Ця людина також хороша, але зайняла без черги. Мені особисто там гуртожиток не потрібен. Ми будемо звертатися до суду і будемо надалі судитися. Адже ордер треба дати тому, хто перший в черзі. Сам цей процес небезпечний. Давайте завтра будемо всі самі займати квартири. Тоді ж буде хаос!?

Скільки ще буде судових позовів, рішень суду та їх оскаржень у цій справі невідомо. Вже 7 липня в приміщенні суду опиниться ще одна жителька гуртожитку Марія Кукурудза. Її судове засідання, хоч не апеляційне, проте важливе, запевняє жінка. Вона боїться опинитися на вулиці з двома дітьми. Натомість в черзі на це житло є й інші люди, які теж прагнуть якнайшвидше заселитися.


110601_Gyrtozitok sferadesigner

Схожі статті