+380673870816 +380673870816

Минулого року товарообіг між Україною та Іспанією зріс майже на 90%

Голова Держмитслужби Ігор Калєтнік зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Іспанії в Україні Хосе Родрігесом Мояно та представниками іспанського бізнесу. Ігор Калєтнік подякував панові Послу та іспанському бізнесу за ефективну співпрацю, яка сприяє розвитку економіки обох держав.
    Товарообіг між Україною та Іспанією один із найкращих за своєю динамікою, за минулий рік він зріс на 88% та склав 1 мільярд 700 мільйонів доларів. В Україні 2012 рік має стабільну динаміку і зростання загального товарообігу. Про це повідомила прес-служба Державної митної служби.
    У січні загальний товарообіг України склав 10 мільярдів доларів, що на 1 мільярд більше ніж минулого року. І це незважаючи на те, що сильні морози ускладнюють роботу портів та автомобільних пунктів пропуску. Зокрема, за минулий рік Держмитслужбою пропущено та оформлено 500 мільйонів тонн вантажів, митний кордон перетнуло 5 мільйонів транспортних засобів.
    Іспанських бізнесменів цікавила можливість здійснювати митне оформлення у будь-якому митному органі, скорочення кількості документів, що подаються до митного оформлення та чітка процедура визначення митної вартості, можливість отримання статусу уповноваженого митного оператора та здійснення електронного декларування. 
    Голова Держмитслужби зазначив, що новий митний кодекс допоможе зняти всі ці питання. Та допоможе і сприятиме динаміці зростання товарообігу. Він також розповів про те, що найближчим часом буде вирішено питання безкоштовної видачі електронних ключів суб’єктам митного оформлення центром сертифікації Держмитслужби. Це сприятиме подальшому збільшенню кількості суб’єктів, які користуються електронним декларуванням.

Схожі статті