+380673870816 +380673870816

Мешканці краю отримали можливість запропонувати власні проекти, спрямовані на розвиток області

Кращі ідеї потраплять до каталогу проектів сталого розвитку регіону "Західна брама" на 2011-2014 роки, а отже отримають фінансування. Спробувати свої сили можуть як громадські організації, так і фізичні та юридичні особи. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Термін реалізації проектів має бути не більшим, ніж 4 роки. Їх бюджет організатори не обмежують, проте авторам необхідно вказати можливі джерела фінансування. Цікаві ідеї від жителів області прийматимуть до 20 червня, однак їх зміст має відповідати концепції сталого розвитку. Тож активні краяни можуть розробляти проекти в таких напрямах: економічний, екологічний та соціальний розвиток Рівненщини.
     Нині в рамках концепції сталого розвитку регіону вже втілюються проекти, які позиціонують Рівненщину як центр сучасних освітніх технологій, як флагман розвитку туристичної галузі. Натомість її розробники готові втілювати нові проекти у цьому напрямі. А якими саме вони можуть бути, обговорили під час Інтернет-конференції, учать у якій взяли спеціалісти 14 районів області. Серед запропонованих ідей - проведення моніторингу рівня забруднення територій, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, налагодження та впровадження енергозберігаючих технологій, в тому числі встановлення сонячних батарей, створення бізнес-інкубаторів для малого й середнього бізнесу, центр транспортних технологій, Інтернет-бібліотеки для дистанційного навчання, організація сімейного дозвілля.

Схожі статті