+380673870816 +380673870816

Мешканці багатоповерхівок Рівного обиратимуть старшого по будинку

22 березня на п‘ятнадцятій сесії Рівненської міської ради депутати підтримали проект- рішення про покращення взаємодії мешканців багатоквартирних будинків та житлово-комунальних підприємств. 

Зокрема у ньому йдеться про обрання у кожній багатоповерхівці, де налічується більше 27 квартир, старшого по будинку. Ця людина представлятиме інтереси та волевиявлення мешканців будинку для здійснення взаємодій з обслуговуючим житлово-експлуатаційним підприємством.

Любомир Гладун, депутат Рівнеради:

- Коли мешканці дійсно будуть розуміти, що є людина, яка безпосередньо буде вказувати працівникам житлово-комунального господарства, що от ми платимо кошти, то ви, будь ласка, виконуйте роботи за які ми вже заплатили.Займаючись цією роботою, старший по будинку натомість отримає пільги за квартирну плату. Що ж стосується двох і більше поверхових будинків, але які не налічують двадцяти семи квартир, в положенні про взаємодію житлово-комунального підприємства та старшого по будинку відбуватимуться зміни, аби врахувати інтереси усіх рівнян. З існуючим уже положенням можна ознайомитися на сайті Рівненської міської ради.

 

Схожі статті