+380673870816 +380673870816

Мережу сільських аптек Рівненщини розширять

Перспективи розвитку аптечної мережі в сільській місцевості обговорив голова облдержадміністрації Василь Берташ із представниками фармацевтичного ринку Рівненщини, які підтримують соціальні проекти, ініційовані обласною владою. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Щоб селянам було зручніше купувати найнеобхідніші медпрепарати, аптечний заклад має бути в найближчому населеному пункті, наголосив Василь Берташ. Відтак, доручив заступниці голови облдержадміністрації Світлані Сад розробити карту аптечної мережі Рівненщини. За цією мапою аналізуватимуть першочергову потребу відкриття нових закладів. Представників фармацевтичного ринку, які поширюватимуть свій бізнес на сільську місцевість, зацікавлюватимуть мінімальними орендними ставками. За словами Світлани Сад, профільні заступники голів райдержадміністрацій вже отримали доручення підшукати приміщення в селах, у яких проживає понад 2 тисячі мешканців, та запропонувати площі приватним партнерам на пільгових умовах. Відтак, влада усіх рівнів працюватиме над тим, щоб зробити медпрепарати для краян доступнішими.
    Нині з 627 фельдшерсько-акушерських пунктів у 515 створили аптечні кіоски, в яких селяни можуть придбати найнеобхідніші ліки. Втім перспектива – за потужнішими аптечними закладами. Нині добре розгалужена мережа сільських аптек у Дубровицькому, Зарічненському, Млинівському, Рівненському та Рокитнівському районах.

Схожі статті