+380673870816 +380673870816

МЕГУ проводжав додому учнів Всеукраїнської літньої школи журналістики

Всеукраїнська літня школа журналістики в рамках Малої академії наук завершилася. З 19 червня по 1 липня, тобто десять днів учні з 22 областей України поглиблювали свої знання у сфері журналістики. 

Зовсім скоро вони благополучно відправляться додому, але доки є час, згадують найяскравіші моменти із життя Всеукраїнської літньої школи журналістики 2011. А це пізнавальні лекції та майстер-класи з провідними журналістами, фотографами Рівненщини, незабутні екскурсії визначними місцями області, хвилини творчого натхнення під час написання журналістських матеріалів і спілкування, яке подарувало дружбу.

Анастасія Семерей, учениця Всеукраїнської літньої школи журналістики 2011:

- за цей невеликий проміжок часу я познайомилася з людьми із усієї України. Встигла настільки здружитися, що буду за ними сумувати. І цей тиждень назавжди залишиться в моєму серці. Із журналістикою буду пов’язувати своє майбутнє, оскільки ця професія справді цікава.

Десять днів викладачі факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету допомагали учням розкрити свій потенціал. Кожен з учасників школи тепер має своє портфоліо з добіркою різножанрових журналістських матеріалів. Кращих авторів відзначили грамотами. Проте без уваги не залишився ніхто. Юним початківцям вручили сертифікати Міжнародного економіко-гуманітарного університету та свідоцтва Малої академії наук.

Ольга Мітчук, декан факультету МКІТ МЕГУ:

- прекрасно і блискуче вони справлялися із завданнями. І ми перевіряючи творчі роботи захоплювалися вмінням і бажанням дітей творити. Ми захоплювалися їхнім прагненням змінити щось у сучасній журналістиці. 

Представники Рівненської Малої академії наук розповіли, що цей Всеукраїнський проект проходить вдруге.

Олександр Мазур, заступник директора Рівненської МАН:

- цей проект цікавий. Він потрібний. Я думаю, що Рівненська Мала академія наук учнівської молоді за підтримки Міжнародного економіко-гуманітарного університету зважиться і в 2012 році взятися за цей проект. Це важко, але дуже потрібно та цікаво. Я думаю, що це корисна справа, яку робить Рівненська Мала академія наук.

Олександр Андрєєв, директор Рівненської МАН:

- літня школа, яку ми проводили в 2011 році відрізняється від тої, яка була у 2010. Минулоріч  ми не мали досвіду. В цьому році маємо досвід, маємо можливості, прекрасну команду науковців, які допомогли провести та організувати навчання у літній школі журналістики. 

По закінченню учні презентували аудиторії двадцяти хвилинний фільм-щоденник тих десяти плідних днів Всеукраїнської літньої школи журналістики, у якому відобразили смішні курйозні моменти творчого злету та захоплень. Ці хлопці та дівчата переконані, що на українську журналістику чекає благополучне майбутнє. Незважаючи на юний вік, вони сповнені завзяттям та сміливими креативними ідеями. А Всеукраїнська літня школа журналістики дала поштовх до їх реалізації.


110701_Shkola J sferadesigner

Схожі статті