+380673870816 +380673870816

МЕГУ: навчально-оздоровчий комплекс імені Завадського розпочав роботу після канікул

Новий сезон розпочався у спортивно-оздоровчому комплексі Міжнародного економіко- гуманітарного університету імені Завадського. Після літніх канікул найбільший басейн Рівного офіційно розпочав свою роботу.

Спортивно-оздоровчий комплекс повністю відновив свою роботу ще 16 листопада 2001 року. В ньому розміщені більше двадцяти тренажерів, футбольне поле із штучним покриттям. Проте найбільша гордість - басейн. Двадцять п’ять метрів, шість доріжок, європейська методика очистки води. Він виховав не одне покоління заслужених спортсменів. Студенти ж Міжнародного економіко-гуманітарного університету мають можливість займатися тут на заняттях з фізичного виховання безкоштовно.

Микола Костюк, директор навчально-спортивного комплексу №3 ім. В. Завадського:

наш спортивний зал, особливо басейн – унікальна споруда. Він відповідає всім нормам. Виростив не одне покоління спортсменів, заслужених майстрів спорту. Основне ж його призначення – підготовка студентів МЕГУ.

Басейн можуть відвідувати не лише спудеї, а й рівняни, які бажають підтримати себе у відмінній спортивній формі. Студентка другого курсу МЕГУ Ольга Хасанова ще минулого року сумлінно відвідувала пари з фізичного виховання, аби не втратити нагоди поплавати навіть взимку.

Ольга Хасанова, студентка МЕГУ:

у басейні дуже гарно та затишно. Я вважаю, що це хороша можливість тримати себе у формі. До того ж, наші студенти займаються тут безкоштовно.

В комплексі постійно відбуваються заняття зі спортивно-оздоровчих дисциплін: плавання, гімнастики, рухливих ігор, волейболу, баскетболу, футболу. Викладачі розповідають, що басейн студенти відвідують з особливою активністю.

Володимир Бенедь, завідувач кафедри біологічних та педагогічних основ фізичного виховання та спорту:

у студентів вже в розкладі стоять пари із плавання. Басейн відвідують студенти першого і четвертого курсу факультету фізичної культури, здоров’я і спорту, а також студенти інших факультетів нашого університету.

На урочистому відкритті священнослужитель освятив басейн та провів молебень. Відтак, з початком нового сезону керівництво навчально-оздоровчого комплексу сподівається, що не лише студенти МЕГУ, але й всі рівняни регулярно відвідуватимуть заклад заради найціннішого – свого здоров’я.


110902_Baseyn sferadesigner

Схожі статті