+380673870816 +380673870816

Майже центнер неякісної риби виявили на Рівненщині співробітники ветміліції

Співробітники ветеринарної міліції УМВС при перевірці одного з рибопереробних цехів Володимирецького району виявили понад центнер риби без будь-яких документів. Крім того, розморожування продукту здійснювалося на брудних дерев’яних стелажах, засолювання — у нечистій пластмасовій тарі, а камера для приготування риби була вкрита десяти сантиметровим шаром кіптяви. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в рівненській області.
    Перше, що впало в очі правоохоронцям при перевірці - це незадовільний санітарний стан (підлога, стеля, стіни брудні, вкриті сажею, лицювальна плитка на стінах місцями повідпадала). Цех розміщений в напівзруйнованому приміщенні. Відділення приміщення напівосвітлені. Кімната для розморожування та засолки риби закидана картонними коробками, ганчірками, брудною тарою та іншим сміттям. Крім того в цеху виявлено на розморожуванні та засолці понад сто двадцять кілограмів риби (вомер, кілька, оселедець).
    Працівники цеху не мали ні спецодягу, ні спецвзуття. Востаннє вони проходили медичний огляд ще в 2010 році. Необхідної документації для ведення подібної підприємницької діяльності власники надати не змогли. Не було у них і експлуатаційного дозволу служби ветеринарної медицини Володимирецького району. Та це не заважало підприємцям розповсюджувати "продукцію" у торговельній мережі Володимирецької райспоживспілки. 
    Правоохоронці вилучили всю рибопродукцію з обігу та направили на утилізацію. За допущені правопорушення завідуючу цехом притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 107 кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог), за яке передбачено до 370 гривень штрафу. Роботу цеху призупинено. Матеріали перевірки направлені у Володимирецький райвідділ міліції.

Схожі статті