+380673870816 +380673870816

Луцькі правоохоронці затримали наркоторговця

Наркоманія сьогодні займає почесне місце серед основних проблем суспільства, адже завдає шкоди не лише фізичному здоров’ю людей, а й сприяє поширенню злочинності в країні. Ні для кого не секрет, що наркомани часто-густо готові на все, аби роздобути гроші на "дозу".
    Кількість наркоманів щороку збільшується. Наркотична залежність уже давно набула ознак епідемії. При цьому слід відмітити, що її "жертвами" усе частіше стають підлітки, а тенета наркобізнесу щодня ловлять усе нових жертв.
    Так, нещодавно співробітниками відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків у місті Луцьк був затриманий місцевий мешканець – 26-річний Юрій. Юнак заробляв собі на життя, збуваючи наркотики. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Ще у минулому році правоохоронці отримали оперативну інформацію про те, що Юрій, м’яко кажучи, "не дружить" із законом. З того часу міліціонери почали стежити за ним пильніше. Тим більше, що хлопець у минулому вже притягувався до кримінальної відповідальності за ст. 186 (Грабіж) КК України.
    Як з’ясувалося, юнак лікувався за програмою замісної підтримувальної терапії. Нагадаємо, що ця програма створена безпосередньо для наркозалежних осіб. До речі, сьогодні у Луцьку за цією програмою лікується більше сотні хворих. Однак цей спосіб не завжди ефективний, оскільки є ті, хто звертається в спецзаклади з єдиною метою: отримати нову дозу "замінника", а саме підтримувального препарату "Метадон". Правда, далі – цікавіше: часто "за призначенням" вони його не використовують. От і Юрій обманом виносив препарат із приміщення поліклініки (де мав би його відразу вжити) і торгував ним на "чорному" ринку.
    Під час огляду автомобіля підозрюваного було вилучено залишки порошкоподібної речовини білого кольору та помічені гроші, якими з ним розрахувалися за придбаний товар. Крім цього, в автомобілі знайшли два ножі (мисливський та ніж типу мачете) і бейсбольну биту. Наразі підозрюваний затриманий в ІТТ Луцького міськвідділу міліції.     За даним фактом порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України. Триває слідство.

Схожі статті