+380673870816 +380673870816

Літня школа журналістики фінішує у цю п'ятницю

Лічені дні залишаються до закінчення Всеукраїнської літньої школи журналістики 2011, яку організувала Мала академія наук України у Рівному. За 11 днів свого навчання на базі факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету, 30 учнів з 22 областей встигли не лише закріпити свої знання, але  і знайти нових друзів. 

Юні акули пера за час навчання у Всеукраїнській літній школі журналістики встигли закріпити свої навички і таланти на медійній ниві, а також насолодитися пізнавальними екскурсіями. 

Христина Керницька та Анастасія Омельченко, учениці Всеукраїнської літньої школи журналістики 2011:

- це дуже хороший досвід, який ми будемо пам’ятати ще довго. Я отримала тут величезний досвід. Для себе я дуже багато взяла, адже я навчалася на своїх помилках. І це дуже важливо.

Денис Солоненко, учень Всеукраїнської літньої школи журналістики 2011 ( м. Вінниця):

- найцікавіше для мене була тема про рекламу . І звичайно лекція Курсика про ТСН.

Лекційні заняття з відомими рівненськими журналістами спрямовувалися на обмін досвідом з учнями, а практичні завдання дали змогу реалізувати  творчий потенціал дітей. Учасники літньої школи журналістики за час навчання створили  журналістські портфоліо, які містять матеріали інформаційних, художньо-публіцистичних, аналітичних жанрів. Автори кращих творів будуть відзначені дипломами та сертифікатами вже в цю п’ятницю. Також, як підсумок, викладачі факультету журналістики разом з учнями верстають спеціальний випуск газети присвячений Всеукраїнській літній школі журналістики 2011.

Олександр Мазур, заступник директора Рівненської МАН:

- ті 11 днів засвідчують той факт, що проект цікавий. Проект важливий для молодих журналістів. З 30 дітей, щонайменше 25 ті, хто бачать себе у журналістиці в майбутньому. Вони живуть у журналістиці. Може це не досконало чи не професійно, але вони бачать себе журналістами. Спрямувати їх у цьому було нашим завданням.

Анастасія Жидкова, випускниця минулорічної Всеукраїнської школи журналістики, з ностальгією згадує час свого навчання тут. Дівчина розповіла, що ця школа дала позитивні результати.

Анастасія Жидкова, учениця Всеукраїнської літньої школи журналістики 2010 ( м. Дніпропетровськ):

- впершу чергу я знайшла тут друзів. Також з’явилася впевненість у тому, що журналістика, то дійсно моє і я готова присвятити їй усе своє життя.

Ця молодь сподівається дати українській журналістиці нове дихання: об’єктивне, оперативне та збалансоване. І вже у грудні учні усіх літніх шкіл журналістики України зустрінуться на Всеукраїнському форумі у столиці.


110629_Shkola Jyrnalistuku sferadesigner

Схожі статті