+380673870816 +380673870816

Лісівники Рівненщини підсумували здобутки минулого року

Голова облдержадміністрації Василь Берташ та голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець взяли участь у підсумковій нараді, що відбулася на базі ДП "Клеванський лісгосп". Вони подякували керівникам підприємств та всім працівникам лісової галузі Рівненщини за роботу у 2011 році. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Серед минулорічних досягнень – ефективна боротьба з лісовими пожежами, яких у минулому році на Рівненщині зафіксовано найменше за останні кілька років. Це свідчить про якісну роботу державної лісової охорони, МНС і місцевої влади. Другий важливий здобуток лісівників — будівництво лісових доріг. Адже розвиток інфраструктури — майбутнє галузі. 
    Начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Грицайчук зазначив, що, працюючи над удосконаленням виробничо-технологічних процесів, лісівники області у минулому році значну увагу приділяли розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури. Так, за власні кошти підприємств побудовано 62 кілометри доріг. Найбільше — у Сарненському, Клесівському, Соснівському та Костопільскому лісгоспах. Крім того, у 2011 році вдалося в повному обсязі виконати завдання зі сплати платежів до бюджету. За минулий рік обсяг реалізації продукції зріс на 131,9 відсотка порівняно з 2010 роком.

Схожі статті