+380673870816 +380673870816

Лікувальні установи Волині надають допомогу жителям, які постраждали від обмороження

За інформацією управління з питань надзвичайних ситуації облдержадміністрації, з початку минулого тижня щодоби у лікувальні установи зверталося 5-7 волинян, які постраждали від обмороження. 2 лютого, для прикладу, госпіталізовано 7 осіб різного віку, переважно - з травмами кінцівок. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Для надання спеціальної медичної допомоги управління охорони здоров’я облдержадміністрації додатково виділило 1180 хірургічних та 1688 терапевтичних ліжок для розгортання у випадку нарощення випадків обмороження. Функціонують 65 бригад швидкої медичної допомоги, з яких 45 – лікарських та 20 – фельдшерських.
    Громадянам наполегливо рекомендують також дбати про своє здоров’я самостійно. Звичайно, у першу чергу жертвами морозу стають соціально вразливі верстви ті, хто не має постійного місця проживання. Але й люди, які працюють на вулиці, для прикладу продавці, водії-далекобійники, також складають "групу ризику". Батькам слід контролювати час перебування дітей на вулиці та слідкувати за їх одягом і взуттям.

Схожі статті