+380673870816 +380673870816

Кримінально-виконавча служба області – в п’ятірці кращих в Україні

В столиці оцінили діяльність закладів пенітенціарної служби області та визнали минулорічні результати як одні з кращих в Україні. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Установи Рівненщини – на п’ятій сходинці загальнодержавного рейтингу. Зокрема, заступникові голови облдержадміністрації Світлані Сад прозвітували, що торік поліпшили умови утримання засуджених, оскільки реконструювали банно-пральні комплекси установ, відремонтували харчоблоки, осучаснили місця загального користування, а також придбали для ув’язнених нові речі та постільну білизну на майже 200 тисяч гривень. А ще інвестували майже мільйон гривень в енергозбереження. За ці гроші модернізували котельні та замінили теплонасоси. 
     Розпочаті справи будуть продовжувати й цьогоріч – гарантували заступникові голови облдержадміністрації керівники установ пенітенціарної служби Рівненщини. На це спрямовуватимуть державні, а також власні зароблені кошти. Наприклад, торік на підприємствах і в майстернях установ виробили продукції на 11,5 мільйона гривень, а це на 16 відсотків більше, ніж торік.
     Водночас управління та установи кримінально-виконавчої служби області співпрацюють із 13 громадськими та 15 релігійними організаціями. У молитовних кімнатах і каплицях богослужіння проводять 50 священнослужителів різних конфесій. А громадські активісти організовують різні тренінги, культурно-масові та просвітницькі заходи, надають благодійну допомогу, готують ув’язнених до звільнення.

Схожі статті