+380673870816 +380673870816

Крадіжки з автомобілів набувають популярності

Майже кожен власник транспортного засобу остерігається принаймні двох речей: поганих доріг і автомобільних крадіжок. І не дарма. Як повідомив перший заступник начальника Рівненського відділу міліції Володимир Тарасюк, тільки за останній місяць до чергової частини Рівненського МВ надійшло 32 повідомлення про факти крадіжок із автомобілів. Причини такої "популярності" цього виду крадіжок полягають у відносно легкому проникненні до авто (навіть при наявності сигналізації), швидкості скоєння злочину та широкому діапазоні збуту викраденого. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Найпоширеніший спосіб проникнення — розбиття скла автомобіля та зламування замків дверцят чи капоту. Замки дверцят та капоту, особливо у вітчизняних марках автомобілів, легко ламаються з мінімальною затратою часу ( близько 15-20 секунд).
     Так, нещодавно в чергову частину Рівненського міського відділу міліції надійшло два повідомлення від мешканців обласного центру про те, що з їх автомобілів марок "Опель Омега" та "Фольксваген Т4", які знаходилися в дворах будинків за місцем проживання, шляхом розбиття скла дверцят, невідомі особи викрали автомагнітоли, чим заподіяли власникам значну матеріальну шкоду.
     "Жертвами" таких подій зазвичай стають автомобілі, власники яких залишають у дворах будинків та безлюдних вулицях. Загалом, злодії "полюють" не тільки на автомагнітоли, але й прихоплюють разом й інші цінності, наприклад, комп’ютерні монітори, ноутбуки, шкіряні куртки, фотоапарати, джипіерес-навігатори та мобільні телефони.

Схожі статті