+380673870816 +380673870816

Ковельська міжрайонна прокуратура провела перевірку лісопереробних підприємств

Як повідомив Ковельський міжрайонний прокурор, на території Ковельського району знаходиться 56 деревообробних цехів, 13 з них не здійснюють господарської діяльності. У більшості діючих підприємств, у порушення вимог природоохоронного законодавства, зокрема ст. ст. 11, 13 Закону України "Про охорону атмосферного повітря" відсутні дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Державною екологічною інспекцією в області, яка, згідно з чинними законодавством, здійснює державний контроль у галузі охорони атмосферного повітря й наділена правом щодо обмеження або тимчасового зупинення діяльності підприємств, на території міста Ковеля та Ковельського району у 2011 році проведено 22 перевірки з питань природоохоронного законодавства на деревообробних підприємствах. Однак ефективність цих перевірок є недостатньою, а застосовані заходи впливу дозволяють підприємцям тривалий час працювати з порушеннями вимог природоохоронного законодавства.
    На усунення виявлених порушень Ковельською міжрайонною прокуратурою внесено подання в Державну екологічну інспекцію у Волинській області. За втручання міжрайонної прокуратури діяльність двох деревообробних цехів зупинена до усунення порушень, виявлених перевіркою. В ході перевірки контролюючими органами до відповідальності притягнуто 18 суб’єктів підприємницької діяльності. Перевірки дотримання норм чинного законодавства на підприємствах лісопереробної галузі тривають.

Схожі статті