+380673870816 +380673870816

Костопільському наркоторговцю "світить" десять років

Під час проведення оперативної закупки у Костополі працівники міліції затримали 25-річного місцевого жителя, який за 400 гривень збув 25 грамів подрібненої речовини рослинного походження, зовні схожої на марихуану. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Цього ж дня співробітники міліції провели огляд у квартирі за місцем проживання затриманого та виявили ще 400 грамів подібної речовини, яку вилучили та направили на дослідження в НДЕКЦ при УМВС. Слідчі райвідділу наразі чекають висновку експерта, за яким вирішуватимуть питання про порушення кримінальної справи за статтею 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
     За скоєне підозрюваному загрожує позбавлення волі до десяти років з конфіскацією майна, адже костопільчанин уже був засуджений в 2008 році за аналогічний злочин до п'яти років позбавлення волі. Однак, враховуючи, що тоді цей злочин він скоїв уперше, суд звільнив його від ув'язнення з випробувальним терміном у два роки. А от по його закінченню молодик вирішив знову налагодити наркобізнес.  

Схожі статті