+380673870816 +380673870816

Координація процесу вакцинації в Рівненській області - на найвищому управлінському рівні

Фото пресслужби РОДА

Профільні керівники Рівненської області вживають належних зусиль щодо організації процесу імунізації у регіоні, а обласний склад фахівців - зразково-показовий.

Такий висновок зробила моніторингова команда МОЗ, що працювала в області минулого тижня упродовж трьох днів. Повідомляє пресслужба РОДА.

У складі моніторингової команди разом з представниками ВООЗ, Юнісеф, НТГІ були й фахівці у сферах організації охорони здоров'я, належного дотримання холодового ланцюга, комунікацій та інфекційного контролю. ?

Медичні професійні експерти здійснюють візити до регіонів України з метою надання органам місцевої влади рекомендацій та роз'яснень щодо усіх аспектів налагодження процесів вакцинації, методологічної та експертної підтримки. ?

"Серед позитивів ми також відзначили й те, що на відміну від півдня України, абсолютний нуль жителів Рівненщини очікує на "Супутник V". Тому пропаганда країни агресора на повстанському Поліссі не пройшла", - прокоментував член моніторингової команди, державний експерт експертної групи Директорату громадського здоров‘я МОЗ Павло Паламарчук.

Схожі статті