+380673870816 +380673870816

Кому потрібна дитина?

Здебільшого жінки вважають материнство найбільшим щастям і найсвятішим покликанням. Та 21-річна рівнянка Олена сприйняла звістку про вагітність, наче вирок. Можливо, саме тому "дев’ять місяців надії" для неї закінчилися у реанімації, а для крихітки-донечки – у поліетиленовому пакеті під сусідським будинком. Про це повідомив відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     До чергової частини Рівненського МВ УМВС від завідувача гінекологічного відділення одного з пологових будинків обласного центру надійшло повідомлення про те, що каретою швидкої медичної допомоги доставлено 21-річну рівнянку Олену із значною кровотечею (можливо, післяродовою).
     Як з’ясувалося пізніше, Олена дійсно чекала на дитину, але вирішила ні з ким не ділитися цією звісткою майбутнього материнства. Сусіди, помічаючи, що животик Олени стає округлим, не могли втриматися від запитань та жінка мотивувала це зайвою вагою. 
     Лише у лікарняній палаті Олена розповіла матері про вагітність і про народження доньки, за її словами, мертвої. Схвильована жінка відразу ж зателефонувала синові, з проханням винести дитя з квартири.
     Для встановлення обставин події працівники слідчо-оперативної групи виїхали за адресою, де мешкає родина Олени. Брат дівчини, не вагаючись, розповів, що залишив пакет із мертвою дитиною неподалік будинку, на смітнику. За висновком судмедекспертів, дитина народилася мертвою. Будь-яких ознак насильницької смерті на тілі немовляти не виявлено. А породілля наразі перебуває у лікарні.

Схожі статті