+380673870816 +380673870816

Комітет ВР рекомендує прийняти зміни до Земельного кодексу

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради ухвалив рішення рекомендувати парламенту прийняти за основу законопроект "Про внесення змін до Земельного кодексу (щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону)". Про це повідомила прес-служба Державного агентства земельних ресурсів.
    Проектом закону (реєстр. №10231-3) пропонується врегулювати загальні питання щодо здійснення земельних торгів; питання, пов’язані із добором земельних ділянок державної або комунальної власності та підготовкою лотів для продажу на земельних торгах; порядок підготовки до проведення та порядок проведення аукціону; питання, пов’язані із встановленням результатів аукціону; порядок оприлюднення результатів земельних торгів.
    Народні депутати наголосили, що законопроект містить норму, відповідно до якої продаж земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них має здійснюватися виключно на земельних торгах, крім випадків, встановлених чинним Земельним кодексом. Підкреслено також, що під час підготовки документа до другого читання у Комітеті будуть враховані деякі положення альтернативних законопроектів.

Схожі статті