+380673870816 +380673870816

Команди-переможці з міні-футболу готуються до фіналу

Зональні змагання на першість УМВС з міні-футболу, в яких брали участь працівники та пенсіонери органів внутрішніх справ, відбулися у Володимирці, Корці, Костополі та Млинові. Кожна команда змагалася за право потрапити до фіналу. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
   21 вересня Володимирець зібрав працівників Рокитнівського, Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Кузнецовського, Сарненського МРВ області. Шість команд розділили на дві підгрупи: Рокитнівський, Кузнецовський та Дубровицький - перша, а Володимирецький, Зарічненський та Сарненський - відповідно друга.
     Понад чотири години тривала напружена боротьба за перемогу на футбольному полі, у результаті якої у фінал від двох підгруп вийшли команди Рокитного із рахунком 6:1, 0:0 та Володимирця - 3:2, 3:0. Саме вони і виборюватимуть право бути найкращими на обласних змаганнях із міні-футболу на першість УМВС України в Рівненській області.
     Цього ж дня тривали футбольні баталії в на млинівському стадіоні «Колос», у яких зійшлись шість команд підрозділів ОВС Рівненщини: Млинівського, Дубенського, Радивилівського та Демидівського міськрайвідділів, управління державної служби охорони та УБОЗу. Беззаперечну перемогу здобули збірні млинівські міліціонери та убозівці, які теж увійшли у фінал.

Схожі статті