+380673870816 +380673870816

Колишнього чоловіка-самогонника рівнянка "здала" в міліцію

Подружня пара, яка проживає у Рівному і має спільного 22-річного сина, нещодавно розлучилася. Та, коли жінка мала йти до іншого, 44-річний Олександр розлютився та накинувся на неї із кулаками. Жінка не стала терпіти знущань і пішла поскаржитися на колишнього чоловіка у дільничний пункт міліції, запевнивши Олександра наостанок, що розповість усе працівникам міліції, чим він займається.
     Завітавши до оселі родини, правоохоронці Олександра вдома вже не застали. Чоловік зник у невідомому напрямку, бо знав, що на нього очікує. В квартирі дільничний інспектор міліції виявив 300 літрів горілчаної закваски, 12 літрів самогону та самогонний апарат. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Усе це співробітники органів внутрішніх справ вилучили та направили на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС. Наразі вирішується питання про притягнення 44-річного Олександра до адміністративної відповідальності за виготовлення та зберігання самогону. Порушнику "світить" штраф від 51 до 510 гривень, розмір якого призначає суд.

Схожі статті