+380673870816 +380673870816

Книжкові палати України та Білорусі підписали договір про співробітництво

У Мінську під час роботи Міжнародної книжкова виставки-ярмарку "Книги Білорусі―2012" відбулося підписання договору про інформаційне співробітництво між державною науковою установою "Книжкова палата України імені Івана Федорова" та Національною книжковою палатою Білорусі. Про це повідомила прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення.
    Договором передбачено довгострокова співпраця та обмін інформацією з метою взаємодії в галузі державної бібліографії та статистики друку, проведення наукових досліджень і розвитку інформаційно-комунікаційних технологій у сфері книговидання та державної бібліографії, сприяння повноті надходження обов'язкового безоплатного примірника документів у Книжкову палату України й Національну книжкову палату Білорусі відповідно до законодавства наших країн.
    Для досягнення цілей, передбачених договором, книжкові палати України та Білорусі зобов'язалися щоквартально обмінюватися статистичною інформацією про випуск усіх видів видань й державною бібліографічною інформацією про неперіодичні видання, надруковані в одній з наших країн на замовлення видавців іншої (українських — у Білорусі, білоруських — в Україні), а також ті, що мають ISBN іншої країни.

Схожі статті