+380673870816 +380673870816

Хрести з могил в обмін на харчі та цигарки

Ще у квітні цьогоріч 20-річний Генадій, житель села Уїздці, спільно з 20-річним Олександром, жителем села Малин Млинівського району, із старого чеського кладовища, що в Малині скоїли крадіжку металевих плит та двох металевих хрестів. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області. 
     Молодики сподівалися на те, що це їм зійде з рук. І, дійсно, крадіжку виявили не одразу, бо кладовище - старе і нині поховань на ньому не здійснюють. До того ж розташоване за селом, не охороняється, а за могилами рідко хто доглядає. 
     Про те, що з місць поховань зникли металеві хрести та плити, повідомив працівникам міліції сільський голова Малина. Згодом встановили й осіб, які причетні до цього. Ними виявилися місцевий мешканець Олександр та Геннадій, який проживає у сусідньому селі. Викрадене, молодики здавали на металобрухт, а отримані за це гроші витрачали на продукти харчування, цигарки та спиртне.
     20-річного Олександра виховувала бабуся, батько помер, а мама не займалася сином. Впродовж року його чотири рази притягували до адміністративної відповідальності за дрібну крадіжку та двічі - за розпивання спиртних напоїв в громадському місці. 20-річний Геннадій теж із неблагополучної сім’ї: мати, яка зловживала спиртним, залишила його на виховання батьку.
     Наразі порушено кримінальну справу за статтею 297 Кримінального кодексу України (Наруга над могилою), санкції якої передбачає позбавлення волі на строк до трьох років. Слідство у цій справі триває.

Схожі статті