+380673870816 +380673870816

Хотіли здати на металобрухт паркан зі шкільного подвір’я

 

Усе, що не так лежить, зажди бачить пильне око крадіїв. Та у випадку, який трапився днями у Рівному, шукачів металу привабив "стоячий" об’єкт — паркан на шкільному подвір’ї. Двоє рівнян — 39-річний Олександр та 37-річний Петро  вирішили заробити на ньому, здавши на металобрухт. Однак реалізувати їм свої плани не вдалося. Саме тоді, коли викрадачі розбирали огорожу, їх і затримали працівники міліції. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
    31 серпня на пункт централізованого спостереження центру технічної охорони УДСО при УМВС України в Рівненській області надійшов сигнал "Тривога" із загальноосвітньої школи по вулиці Павлюченка в Рівному. Прибувши на місце події через дві хвилини, група захоплення затримала двох місцевих жителів, які намагалися викрасти металеву огорожу з території школи.  Як з’ясувалося, 39-річний Олександр та 37-річний Петро ніде не працюють, а тому і вирішили підзаробити на металобрухті.  
    Зловмисників правоохоронці затримали та доставили до чергової частини Рівненського МВ. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 185 (Крадіжка) Кримінального Кодексу України, а відтак паркан, який їм приглянувся, можуть "оцінити" до трьох років позбавлення волі.

 

Схожі статті