+380673870816 +380673870816

Керівництво УМНС Рівненщини нагородило юного героя

В неділю делегація офіцерів в одностроях МНС завітала в гості до учня 4 класу рівненської загальноосвітньої школи №15 Владислава Шугайла, який нещодавно врятував свого однокласника, що провалився під лід на річці Устя в обласному центрі. Про це повідомила прес-служба УМНС в Рівненській області.
    Нагадаємо, що 17 лютого після закінчення уроків двоє однокласників Дмитро Левицький та Владислав Шугайло вирішили покататися на ковзанці в місті Рівне поблизу залізничного вокзалу. До хлопців підійшли старшокласники, вирвали у одного з них портфель і закинули на кригу на середину річки Устя. Дмитрик усвідомлював небезпеку, проте вирішив дістатися до сумки. Коли він йшов до неї, крига тріснула і хлопець провалився у воду. Мокрий зимовий одяг одразу потягнув хлопчика на двометрову глибину, але він встиг схопитися за край криги. Його друг не розгубився, кинувся на допомогу і витяг товариша з води.
    За дорученням очільника Служби порятунку МНС Рівненщини полковника служби цивільного захисту Володимира Оглоблі офіцери в присутності рідних та друзів Владика вручили герою грамоту Управління МНС та цінний подарунок. Нагороди рятувальників виявилися досить доречними, адже саме в цей день мужній хлопчина святкував свій десятий день народження.

Схожі статті