+380673870816 +380673870816

Керівництво області привітало жінок Рівненщини зі святом

Медики, освітяни, громадські діячки, спортсменки, журналістки, керівники сільгосппідприємств, жінки-бізнесмени, багатодітні та прийомні матері - загалом тридцять видатних жінок краю вітали в облдержадміністрації. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
    Очільник області Василь Берташ подякував цим жінкам за активну життєву позицію, за небайдужість та побажав, щоб весна дарувала якнайбільше приємних моментів і подій. До привітань приєднався і голова облради Юрій Кічатий та заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. А вихованці Рівненської класичної гімназії "Престиж" з нагоди Міжнародного жіночого дня прочитали присутнім вірші.
    Потому Василь Берташ та Юрій Кічатий привітали з прийдешнім святом жіноцтво в облмуздрамтеатрі, де відбулася урочиста асамблея "Жіноче обличчя Рівненщини", присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Там підсумували обласний конкурс, визначивши кращого профспілкового лідера-жінку 2011 року. З нагоди свята керівники області вручили почесні грамоти облдержадміністрації та облради.

Схожі статті