+380673870816 +380673870816

Керівники МВС України і Росії обговорили двостороннє співробітництво на найближчу перспективу

Секретар Ради Національної безпеки і оборони Андрій Клюєв разом з Міністром внутрішніх справ України Віталієм Захарченком та Міністром внутрішніх справ Російської Федерації Рашидом Нургалієвим під час робочої зустрічі, обговорювали аспекти співробітництва за найбільш пріоритетними напрямками співпраці між правоохоронними відомствами обох країн. Про це повідомила прес-служба урядового порталу.
    Зокрема, мова йшла про підготовку до проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, в якій також візьме участь команда з Росії. Також співрозмовники торкнулися питання підготовки до Олімпійських ігор 2014 року в Сочі, а в подальшому – і до Чемпіонату світу з футболу 2018 року, що теж відбудеться в Росії.
    Міністр внутрішніх справ України відзначив позитивні результати спільної роботи з розкриття злочинів проти життя та здоров'я громадян, торгівлі людьми, розкрадань автотранспорту, встановлення і затримання осіб, які перебувають у розшуку за вчинення злочинів. Крім того, керівник МВС відзначив, що українську сторону цікавить досвід діяльності Федеральної міграційної служби і Федеральної служби по контролю за обігом наркотиків.

Схожі статті