+380673870816 +380673870816

Кабмін виділить кошти на відбудову терцентру на Рівненщині

Щоправда, у селі Біле Дубровицького району, на місці згорілого, його не зводитимуть. Натомість під соціальний заклад планують реконструювати частину лікарні у селі Висоцьк цього ж району. А жителі села Біле, яке входить до Миляцької сільської ради матимуть лікарську амбулаторію. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
      Її вже до осені збудують у селі Миляч. Гроші на ці об’єкти планують виділить з резервного фонду держказни. У цьому під час робочої поїздки в область запевнив Віце-прем’єр-міністр - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, який очолює урядову комісію, що розслідує причини трагедії на Рівненщині. За словами посадовця, вже завтра питання про виділення необхідних семи мільйонів гривень розглянуть на засіданні Уряду.
     Також Сергій Тігіпко та голова облдержадміністрації Василь Берташ відвідали 11 потерпілих, які нині перебувають у Дубровицькій центральній районній лікарні та побажали їм якнайшвидшого одужання. Василь Берташ розповів, що для інвалідів і пенсіонерів, яких обслуговували в Дубровицькому районному центрі, вже підшукали тимчасове місце в іншому закладі. До того ж для них придбають одяг, взуття та все необхідне. Також влада візьме на себе витрати на поховання загиблих.

Схожі статті