+380673870816 +380673870816

Із початку року на Волині зареєстровано п’ять звернень громадян про те, що їх ошукали "віртуальні" шахраї

Із початку року на території Волинської області зареєстровано п’ять звернень громадян про те, що їх ошукали "віртуальні" шахраї. При цьому діють спритники доволі просто. Більшість людей, котрі мають доступ до мережі, знають про існування Інтернет-магазинів. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Так, 42-річний мешканець Володимира-Волинського Сергій потрапив на "гачок" пройдисвіта, перебуваючи на сайті, де можна купити-продати автомобіль. Мільйони людей за допомогою цього сайта придбали собі авто, тож Сергій і собі надивився машину. Чоловік не роздумуючи набрав номер власника, щоби обговорити деталі покупки. 
    Псевдо-власник розповів усе про машину: небита, нефарбована, навіть на ціні зійшлися. Продавець для впевненості попросив перерахувати йому завдаток. Сергій, котрий власника авто ніколи не бачив, добросовісно перерахував кошти на вказаний рахунок. А після цього продавець разом із грішми пропав.
    І таких ситуацій, коли люди перераховували гроші, але куплений товар так і не отримували, – безліч. Найбільше Інтернет-шахраї «видурили» у мешканця міста Рожище. Чоловік на придбання побутової техніки перерахував у місто Дніпропетровськ 40000 гривень. 
    Сьогодні більшість Інтернет-шахраїв правоохоронцям вдалося виявити, адже були встановлені їхні банківські рахунки, мобільні телефони тощо. Можливий, правда, варіант і з "мертвими душами". Наразі по цих випадках триває перевірка, після закінчення якої підозрювані потраплять на лаву підсудних.

Схожі статті