+380673870816 +380673870816

Із початку року на дорогах Рівненщини загинуло 17 людей

Україна в лідерах серед країн, де трапляється найбільше дорожньо-транспортних пригод. Такі невтішні дані оприлюднили правоохоронці. Лише з початку року на автошляхах області загинуло 17 людей, травмувалися 42.

Слизькі дороги, недосвідченість водіїв, несправність транспортних засобів. Керівництво обласноїї міліції переконане - ось основні фактори, що спричиняють жахливі аварії на дорогах. На колегії обласної державної адміністрації керівництво Рівненського УМВС згадало і про рівень безпеки транспортних засобів у році, що минув.

Проведені за останні декілька тижнів перевірки пасажироперевізників відділом Державтоінспекції дали зрозуміти – водії свідомо наражають на небезпеку сотні людй, котрі користуються послугами громадських транспортних засобів. Грубі порушення зупинки та висадки пасажирів, несправність маршруток, порушення правил дорожнього руху, перевищення швидкості – ось неповний перелік щоденних зловживань з боку водіїв. Керівники міліції пообіцяли вплинути на складену ситуацію уже найближчим часом.

Схожі статті