+380673870816 +380673870816

Із чотирьох викрадених електроопор планували зробити перемички для вікон у новобудовах

Групу зловмисників, які за допомогою автогену демонтували бетонні електроопори, викрили рівненські правоохоронці. Про це повідомив відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Демонтаж електричних стовпів зафіксовано на хуторі Вапниця Млинівського району. У цій місцині дільничний інспектор міліції Млинівського райвідділу міліції Ігор Денисюк вирішив здійснити обхід хат-пусток. Під час патрулювання він помітив, як двоє невідомих за допомогою автогену демонтують бетонні електроопори. Дільничний прослідкував за зловмисниками, які трактором потягнули електроопори у сусіднє село Гнатівка, та викликав слідчо-оперативну групу райвідділу.
     Пізніше міліціонери встановили, що двоюрідні брати, 39-річний Валерій і 34-річний Сергій, мешканці села Малі Сади Дубенського району, вирішили таємно викрасти чотири опори електропередач і чотири траверси з лінії електропередач. Використати їх вони збиралися, як перемички для вікон на своїх новобудовах. За цим фактом слідчі райвідділу порушили кримінальну справу за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до п’яти років.

Схожі статті