+380673870816 +380673870816

Із чотирьох мешканців Кузнецовська провидиця "зняла порчі" на 10 тисяч гривень

У пошуках виходу із складних життєвих ситуацій люди продовжують сподіватися на допомогу провидиць і ворожок. От тільки послуги останніх платні, незалежно від кінцевого результату, а суми за "роботу" подекуди стають захмарними. У тенета чергової шахрайки потрапили нещодавно мешканці Кузнецовська: 36-річний Антон, 23-річна Марія, 30-річна Віра та 42-річна Анастасія. Про це повідомила Віта Яйченя, помічник начальника Кузнецовського МВ по роботі з громадкістю та ЗМІ.
    У березні цього року уродженка республіки Молдова, спадкова провидиця Ірина через оголошення в місцевих газетах пропонувала свої послуги із провіщення майбутнього, усунення сімейних проблем, звільнення від родового прокляття тощо. Довірливі громадяни записувалися на прийом, ні на мить не підозрюючи, що потрапляють у пастку до шахрайки. Всі сеанси проходили в три-чотири етапи. Щоб зняти порчу, люди приносили спочатку грошові купюри (сума завжди була магічна), а далі - золоті вироби, за допомогою яких, начебто, знімали прокляття і які повернулися б власнику через декілька днів. 
     Під час проведення сеансів гадання та спіритизму шахрайка заволоділа у загальному в чотирьох мешканців Кузнецовська 10 тисячами гривень та шістьма найменуваннями золотих виробів. Маючи на руках кругленьку суму, провидиця зникла. Наразі за цим фактом порушена кримінальна справа за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Тривають слідчі дії.

Схожі статті