+380673870816 +380673870816

Інститут слов’янознавства відсвяткував 1 вересня у філармонії

У Рівненській обласній філармонії відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету. 

Студентські роки - найкраща пора у житті молодої людини. Сьогодні перші кроки у самостійне життя зробили більш ніж 800 молодих людей, які стали студентами Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету. По обіді у стінах Рівненської філармонії відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти. Вищий навчальний заклад за своє недовге існування випустив у світ близько 10 тисяч випускників, більшість з яких зарекомендували себе як кваліфіковані спеціалісти і не лише на теренах нашої країни, а й за кордоном. Одним з таких є Антон Шинкарук, колишній студент вишу, а нині доцент кафедри інституту.

Антон Шинкарук, доцент кафедри міжнародної інформації:

я співпрацював зі шведами. Стажувався у Стенфорді в США, у Словаччині. Там я досліджував їх досвід електронного врядування.

Окрім того, у Рівненському інституті слов’янознавства розпочався українсько-польський проект. За яким студенти з України мають можливість вчитися за програмою польських вузів за п'ятьма спеціальностями. Набір студентів триватиме до першого жовтня.

Нині виш є унікальним навчальним і науковим центром славістики в Україні. 

Людмила Шелюк, ректор Рівненського інституту слов’янознавства:

ми орієнтуємо своїх студентів на такі слов’янські країни як Польща, Чехія та Словаччина. Адже ми розуміємо, що увійти в Європу нам простіше через ці країни.

Завдяки навчанню у цьому ВНЗ студенти мають можливість їздити за кордон на мовні практики. Саме цим виш і привабив першокурсницю Юлію Ходаківську.

Юлія Ходаківська, першокурсниця Рівненського інституту слов’янознавства:

я вступила на факультет іноземної філології. Мрію знати декілька іноземних мов та сподіваюся поїхати за кордон на практику.

Під час урочистостей ректор Рівненського інституту слов’янознавства Людмила Шелюк вручила студентам квиток і символічний ключ до "країни знань" та побажала натхнення у навчанні.


110901_Slovianik_2 sferadesigner

Схожі статті