+380673870816 +380673870816

ІІ Всеукраїнська відеоконференція "Модернізація освіти для сталого розвитку" об’єднала більше сотні науковців та освітян

Про модернізацію освіти для сталого розвитку говорили сьогодні у Рівному під час ІІ Всеукраїнської відеоконференції науковці, освітяни, представники обласної влади та ректоратів вищих навчальних закладів майже з усієї України. Об’єднатися такій великій кількості спеціалістів дозволив інтернет-зв'язок.  

Про розробку програм з освіти для сталого розвитку, його педагогічну складову та професійну компетентність і конкурентоспроможність випускників вищих навчальних закладів, дискутували сьогодні освітяни чи не з усієї України. У 28 студіях на зв’язку із Рівненщиною, під час відеоконференції учасники висловили свої позиції щодо запровадження освітніх програм та ділилися набутим досвідом. 

Олексій Губанов, заступник голови Рівненської ОДА:

- Ми на сьогоднішній день маємо багато проблем з впровадженням цих підвалин сталого розвитку в різних галузях. Ми вважаємо, що цей процес потрібно підживлювати подіями, дискусіями і ми бачимо, що напрацювань є вже досить багато. 

До дискусії мали змогу долучитися й іноземні спеціалісти з Польщі, Ізраїлю та США. Під час відеоконференції здійснювався синхронний переклад на англійську мову. Відтак, науковцям вдалося обговорити не лише зміст навчальних програм, а й їхню реалізацію та вплив.

Іван Вєтров, начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА:

- Наша мета – вийти на рівень створення програми, починаючи від дошкільного середовища, закінчуючи освітою сталого розвитку і щоб цей предмет викладався у навчальних закладах і вищих навчальних закладах. 

За перебігом відеоконференції, яку транслювали в онлайн-режимі, стежили півтори тисячі інтернет-користувачів. Сучасний формат заходу відзначили і в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, і в Національній академії педагогічних наук України. Третю відеоконференцію організатори планують зробити міжнародною.

Схожі статті