+380673870816 +380673870816

Гроші, які додатково надійдуть Волині після внесення змін до Державного бюджету, першочергово розподілятимуть на соціальні цілі

39 мільйонів гривень, які додатково надійдуть в область на вирiшення завдань, що стоять перед бюджетними організаціями, передусім галузі освіти, уже на черговій сесії розподілять між районними та міськими бюджетами. Про це повідомила прес-служба Волинської ОДА.
    Із 17 мільйонів гривень, які область отримала як «премію» за перевиконання у минулому році показників Державного бюджету із податку на прибуток підприємств Волині, частково направлять на покращення матеріальної бази спортивних споруд, а ще – на підготовку санаторіїв та таборів відпочинку до сезону оздоровлення дітей, можливо – на придбання житла дітям-сиротам.
    До речі, для вирішення цієї болючої проблеми для луцьких дітей-сиріт облдержадміністрація веде переговори з сільськими радами навколо обласного центру про виділення земельної ділянки під забудову. Частину спорудженого житла у цій новобудові планується виділити дітям-сиротам.
     Із початком будівельного сезону та завершенням навчального року у школах, знову актуальним є питання реконструкції чи модернізації душових при спортзалах та внутрішніх санвузлів у сільських навчально-виховних закладах.

Схожі статті