+380673870816 +380673870816

Громадська рада Рівненщини підсумувала свою роботу за рік

Представники Громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації провели підсумкову прес-конференцію, під час якої озвучили головні напрямки роботи ради та здобутки за рік що минає. 

Громадська рада при Рівненській обласній державній адміністрації розпочала свою роботу 3 листопада 2010 року. Нині тут нараховується 51 представник різних інститутів суспільства. 4 вересня 2011 року у раді обрали нового голову - Юрія Ходоровського. За його словами, Громадська рада є дорадчим або консультативним органом влади. Тут ведеться журнал вхідної та вихідної кореспонденції і звернень громадян, яких вже є 3. Одні просять захисту від зазіхань певної особи, інші допомоги у вирішенні проблем, які стосуються протиправного будівництва або відключення водопостачання.

Юрій Ходоровський, голова Громадської ради при Рівненській ОДА:

- 13 грудня делегація мешканців будинку в якому відключили водопостачання звернулася до мене. Про це я негайно доповів голові ОДА Василю Берташу. В той же день водопостачання було відновлене. Жителі будинку висловили нам щиру подяку за допомогу.

Зараз представники Громадської ради активно беруть участь у житті регіону. Вони відвідують засідання постійних комісій, сесії. Окрім того, зустрічаються як з чиновниками, так із громадою краю. Представники ради наводять статистику, яка красномовно свідчить про необхідність популяризації громадської діяльності в нашій державі.

Катерина Глодя, начальник головного управління з питань внутрішньої політики та інформації Рівненської ОДА:

- За даними Держкомстату, в середньому 18% населення бере участь у громадській діяльності. Тому завдання влади популяризувати та підтримувати ініціативи діяльності громадських організацій і тут слід орієнтуватися на нові підходи. Моє переконання, що рух по містку взаємодії між владою та громадськістю має відбутися в дві сторони.

Цьогоріч розпочала свою роботу і громадська приймальня ради при обласній адміністрації, до якої можуть звертатися люди за допомогою. Зараз вона працює лише по вівторках. Проте, члени Громадської ради сподіваються збільшити свій склад, відтак і збільшити кількість прийомних днів.

Схожі статті