+380673870816 +380673870816

Громади Рівненщини навчать писати гранти для програми ПСТ «Польща-Білорусь-Україна»

Фото пресслужби РОДА

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль разом із своїм заступником Сергієм Гембергом беруть участь у польському форумі «Європа в пошуках лідерства».

Серед головних тем сьогодні  - Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Її продовжать з 2022 до 2027 року і цього разу на мікропроекти громад виділять 170 млн євро. Пріоритетні напрямки проектів: охорона здоров’я, довкілля і туризм. Повідомляє пресслужба РОДА.

Як розповів голова ОДА, разом з Лешеком Буллером – директором Центру європейських проектів та Томашем Єнджеєвські - заступником керівника Спільного технічного секретаріату програми транскордонного співробітництва домовилися про спільне навчання. 

«Запросили відвідати в жовтні Рівненщину і провести освітній курс для представників територіальних громад та громадських організацій. Вчитимуть їх правильно писати проекти. Нагадаю, Рівненщина уже брала участь в програмі транскордонного співробітництва. Минулоріч, за грантові кошти, ми популяризували кулінарну спадщину», - поділився Віталій Коваль.

Нагадаємо, вчора у рамках Форуму Віталій Коваль провів перемовини із поляками про підтримку аеропорту Рівного.

Схожі статті