+380673870816 +380673870816

Гральний бізнес у Рівному і досі неподоланий

Гральний бізнес у Рівному розвивається. До такого висновку дійшли члени міської комісії з вивчення діяльності залів гральних автоматів. До складу комісії увійшли представники УМВС України в Рівненській області, управління податкової міліції, МНС, міськсанепідемстанція, управляння торгівлі міськвиконкому. 
     17 автоматів вдалося вилучити членам комісії на одній із перевіряючих точок. Алкоголь без акцизних марок, неповнолітні в залі, брутальний власник з погрозами – таку картину застали члени комісії під час огляду. Інша гральна точка по вулиці княгині Ольги теж виявилася незаконною. 40 автоматів і жодних документів.
     Закон України про гральний бізнес містить певні прогалини, зазначають члени комісії. А деякі люди цим вміло користуються. На відмінно від інших міст України, у невеликому Рівному досить потужно розвивається гральний бізнес. Про що зазначили члени спеціальної комісії. Керуючись досвідом Ізраїлю та Автралії спеціалісти пропонують своє рішення проблеми інтернет-казино, вилучати ж реальні гральні автомати потрібно за рахунок вдалої співпраці з МВС. У санепідемстанції зазначають, що притягнути до відповідальності навіть найманих працівників грального бізнесу досить складно.
     Понад 30 справ про бізнес гральних автоматів лежать у Рівненському суді, всі вони отримали відмову, через неправильно складені протоколи представниками МВС. Кожен з членів комісії теж має свій список гральних точок і налаштований на плідну роботу. Та чи вдасться подолати азартну манію достеменно невідомо. Поки одні намагаються співпрацювати та боротися, інші - відкривають все нові і нові, так звані, інтернет-клуби, треті ж - просиджують там власні гроші і життя.


110527_Gralni Avtomatu sferadesigner

Схожі статті