+380673870816 +380673870816

Графік-живописець Віктор Гвоздинський привіз свої пейзажі в Острозьку академію

Чаруючі пейзажі, архітектурна велич та вдале поєднання кольорів - такою побачили студенти Національного університету "Острозька академія" персональну ювілейну виставку графіка-живописця, члена Національної спілки художників України Віктора Гвоздинського. 

Більше сорока пейзажних робіт заповнили приміщеннях чотирьох виставкових залів підземної художньої галереї Острозької академії. Віктор Гвоздинський давно славиться своєю індивідуальною манерою зображення об’єктів на полотні. Цього разу він проявив себе як пейзажист за допомогою олійних та акварельних фарб. У його роботах ожили наймальовничіші куточки Західної України, у тому числі і Рівненщини.

Анастасія Хеленюк, директор музею історії НаУ "Острозька академія": 

- Віктор Гвоздинський - пізнаваний художник. Ми давно з ним працюємо. Він приїжджає до нас на пленери. Кожна його робота швидко пізнається. Це свідчить, що він яскравий художник. Має свій почерк, який впізнають і наші відвідувачі, і наші студенти. Ми тішимося, що багато людей відвідують цю виставку. Вони записують свої враження у книгу відгуків.

Дрібні мазки на полотнах відтворюють як довершеність природи, так і могутність архітектури. Кольорова гама створює образ пейзажної реалістичності. Художні роботи, як зізнаються студенти, просто зачаровують своїм спокоєм та виваженістю.

Богдан Шляхов, студент НаУ "Острозька академія":

- Найбільше вразила картина "Хотинський замок". Адже у всіх картинах, де він зображує архітектуру, є велика кількість різних кольорів. Я був у Хотині. Автор чудово передав цю дивовижну фортецю.

Виставка надихатиме відвідувачів у Острозькій академії ще місяць, згодом мандруватиме іншими галереями Рівненщини та України.

Схожі статті