+380673870816 +380673870816

Гра в "піжмурки" у рівненському притулку закінчилася втечею

Жага пригод чи прагнення самовираження стали причиною втечі двох підлітків з притулку наразі з’ясовують правоохоронці. Та того дня ні вихователі, ні вихованці закладу і не підозрювали, що підлітки замислили втечу. Для цього і запропонували погратися у "піжмурки". Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Долі двох хлопчаків складалися по-різному. Про мешканця Квасилова 14-річного Романа піклувався батько та у зв’язку з патологічної схильністю до постійних втеч, співробітники міліції змушені були направити хлопця до притулку. А от у 13-річного Юрія, жителя Сарненщини, родина неблагополучна. Тому співробітники районного відділу в справах сім’ї та молоді направили юнака до виховного закладу. Хоча від приїзду одного з підлітків до притулку пройшло менше тижня, та Роман і Юрко відразу потоваришували.
    У вівторок після обіду хлопці запропонували погратися у "піжмурки" на що діти й вихователі погодилися, не підозрюючи лихого наміру. В цей момент хлопчаки і чкурнули з тимчасової домівки.
    Зниклих "втікачів" у притулку виявили пізніше. Натомість хлопці блукали десь цілу ніч і вже аж на ранок були затримані працівниками міліції на Малинському перехресті автодороги Рівне-Сарни. Відразу ж після отримання повідомлення про зникнення дітей весь особовий склад міліції Рівненщини, що заступав на чергування був зорієнтований на їх пошуки. Хлопців знайшли лише зранку, коли вони пішки проходили неподалік посту ДАІ.
    Зараз Роман та Юрій знаходяться у Березнівському райвідділі міліції, але відмовляються від дачі будь-яких пояснень. Наразі відомо, що хлопці вже мають чималий стаж у подібних справах і навіть "здобули" досвід бродяжництва. Тому, після їх подальшого повернення до притулку, за "втікачами" буде встановлено суворий нагляд педагогів та працівників міліції.

Схожі статті