+380673870816 +380673870816

Голова студентського самоврядування Острозької академії отримав нагороду від Міністра

Голова Братства спудеїв Національного університету "Острозька академія", віце-президент Національного студентського союзу Віктор Артеменко взяв участь у Всеукраїнському форумі студентського самоврядування "Національна молодіжна політика: суперечності та тенденції розвитку". Захід відбувався із 2 до 4 грудня у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди. Про це повідомила прес-служба Острозької академії.
     Віктор Артеменко був модератором секції "Фінансування органів студентського самоврядування на основі досвіду українських вищих навчальних закладів". У результаті роботи секції була сформульована резолюція із методичними вказівками для Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, органів студентського самоврядування та вищих навчальних закладів. Окрім цього, голова Братства спудеїв Острозької академії взяв участь у роботі круглого столу на тему: "Національна молодіжна політика: протиріччя та тенденції розвитку".
     Під час форуму Віктора Артеменка нагородили почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за успіхи у навчанні, активну громадську діяльність та високу організованість у суспільно корисній праці. Відзнаку вручив президент Національного студентського союзу Анатолій Ігнатович за дорученням Міністра освіти Дмитра Табачника.

Схожі статті