+380673870816 +380673870816

Голова Рівненської обласної ради зустрівся зі своїми молодими помічниками

Голова обласної ради Юрій Кічатий зустрівся з своїми молодими помічниками, які працюють на громадських засадах. Під час діалогу з Юрієм Кічатим, молодь висловила низку ідей щодо ефективності роботи влади. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
    Зокрема, Юлія Герасимчук зосередила свою увагу розвитку галузі фізичної культури і спорту, оскільки 2012 рік оголошений головою облдержадміністрації Василем Берташом роком фізичної культури, спорту і здорового способу життя. Вона запропонувала завершити облаштування розпочатого будівництва волейбольного майданчику в Білій Криниці. Молода помічниця також проявила ініціативу щодо видання енциклопедії спорту Рівненської області та відзначення сторіччя "Пласту" - організації, яка пропагує здоровий спосіб життя.
    Також низку проектів для голови обласної ради Юрія Кічатого запропонував помічник Сергій Ващук. Одна з ідей помічника полягає в підтримці та активізації молодіжних громадських організацій. Помічник Гладовський Юрій в свою чергу запропонував реалізувати проекти для молоді, яка проживає в сільській місцевості.   Зокрема, він запропонував в рамках молодіжного форуму розробити план заходів, в яких передбачити підтримку селянських кооперативів, провести круглі столи на теми: "Відповідальне батьківство", "Впровадження інтерактивних технологій в освіті", "Волинь туристична", "Профорієнтація на селі", "Профілактика основних захворювань".
    Голова обласної ради висловив вдячність своїм молодим помічникам за ініціативність та запевнив, що їхні ідеї обов’язково найдуть своє відображення у відповідних обласних програмах.

Схожі статті