+380673870816 +380673870816

Генеральному Консулу Республіки Польща вручили ювілейну монету до 450-річчя Пересопницького Євангелія

Перший заступник голови обласної ради Михайло Кривко вручив ювілейну монету до 450-річчя Пересопницького Євангелія генеральному Консулу Республіки Польща в Луцьку Томашу Яніку. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
    З нагоди інавгурації головування Польщі в Раді Європейського Союзу, а також закінчення місії генерального Консула Республіки Польща в Луцьку пана Яніка, Михайло Кривко зачитав привітання від голови обласної ради Юрія Кічатого. Голова обласної ради висловив слова вдячності за плідну співпрацю у сфері розвитку добросусідських українсько-польських відносин. Відзначив низку важливих міжрегіональних домовленостей, в тому числі щодо реалізації проектів з воєводствами Республіки Польща. А також побажав Томашу Яніку подальших кар’єрних успіхів на дипломатичній ниві. 
     Як зауважив заступник голови ради Михайло Кривко, підтвердженням слів вітальної адреси стала чисельна делегація з Рівненщини: окрім представників обласної ради та облдержадміністрації, свою повагу генеральному Консулу Республіки Польща засвідчили міський голова Рівного Володимир Хомко, його заступник Андрій Філін, міський голова Дубно Василь Антонюк та представники бізнесу.

Схожі статті