+380673870816 +380673870816

Фермери Рівненщини вдруге відзначають своє професійне свято

Фото пресслужби РОДА

Напередодні Дня фермера, на Рівненщині  відбулась конференція фермерських господарств.

«Фермерські та особисті селянські господарства дають 67% усього сільськогосподарського обороту. Ви заслуговуєте на шану та довіру. В облдержадміністрації ми докладаємо максимум зусиль, щоб бути вашими партнерами, готові завжди допомогти та підтримати. Наприклад, у 2018-2020 роках 140 фермерських підприємств отримали державну допомогу у розмірі 38 млн грн», – наголосив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко. Повідомляє пресслужба РОДА.

Фермерські господарства є найбільш поширеною формою аграрного виробництва області, вони сприяють забезпеченню продовольчої безпеки, створюють додаткові робочі місця, збільшують обсяги надходжень до місцевих бюджетів.

Також Ігор Тимошенко нагородив 4-х голів фермерських господарств області Почесними грамотами Рівненської ОДА за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сільського господарства області та з нагоди професійного свята – Дня фермера.

Так, нагороду отримали:

  • Петро Гуменюк (голова ФГ «Нива»),
  • Костянтин Зайко (голова ФГ «Переможець»),
  • Федір Тирак (засновник ФГ «Тирак Надії Миколаївни»),
  • Ігор Хабатюк (голова ФГ «Родина-Плюс»).

Голова ГО «Рівненська обласна асоціація фермерів та приватних землевласників» Андрій Кузьмич подякував  за можливість разом обговорювати успіхи та проблеми, знаходити вихід із складних ситуацій.

Про існуючі і нові державні програми підтримки фермерських господарств розповіла директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Надія Переходько.

 «Шановні фермери, фермерські родини, дякую усім Вам за працю та вагомий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі. Бажаю міцного здоров’я, високих та щедрих врожаїв. Ми і надалі будемо працювати такою міцною і дружньою командою», - підсумував заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Нагадаємо, професійне свято працівників фермерських господарств відзначається 19 червня і встановлено у 2020 році відповідним указом  Президента України.

Схожі статті