+380673870816 +380673870816

Епідемія грипу продовжила канікули рівненським школярам ще на тиждень

Вже із понеділка учні рівненських шкіл мають знову сісти за шкільні парти. Проте епідемія грипу та ГРВІ в обласному центрі відступати не збирається. Тому чиновники терміново скликали засідання надзвичайної протиепідеміологічної комісії, яка мала вирішити чи продовжаться весняні канікули для школярів. 

На 41,6 відсотка Рівне знаходиться за межею епідпорогу. У місті вже не перший тиждень діє карантинний режим. Хоча епідемія і пішла на спад, проте дуже повільними темпами, констатували медики.

Юрій Романець, головний Державний санітарний лікар м. Рівне:

- За 26 число в нас була найбільша захворюваність - 271,8, коли денний поріг 103,8. Тобто щоденне перевищення в 2 рази. Останній показник за 29 число тут 167,4. Ми перевищуємо епідпоріг на 50%.

Головний освітянин міста Василь Харковець хоча і не проти відтермінування виходу школярів на навчання, проте побоюється, аби вимушений карантин не затягнувся. Адже у зв’язку із Євро-2012 усі учні закінчують навчання на місяць раніше.

Василь Харковець, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому:

- Хочемо ми того чи ні, тої перерви, але ми будемо дотримуватися того режиму. Якщо з понеділка діти вийдуть на навчання, вони попадуть у скупчення. Тому пропоную підтримати, аби розірвати цей інкубаційний період, але не більше як на тиждень.

Представники надзвичайної протиепідеміологічної комісії вирішили через карантин продовжити канікули школярів міста ще на 7 днів. Проте, якщо і наступного тижня епідемія все ще буде лютувати, вони зберуться знову і можливо, вкотре відтермінують початок навчання у загальноосвітніх закладах Рівного.

Схожі статті