+380673870816 +380673870816

Енергоефективні здобутки Рівненщини визнано на всеукраїнському рівні

Вперше за роки незалежності досягнення області в галузі енергозбереження відзначили незалежні експерти. Зокрема, за два останні роки в бюджетній і комунальній сферах вдалося зекономити 15 мільйонів кубометрів газу, замінивши імпортний енергоресурс місцевою альтернативною та відновлювальною сировиною. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Це стало можливим завдяки правильно розставленим пріоритетам, адже голова облдержадміністрації Василь Берташ відразу після призначення на посаду очільника Рівненщини націлив державних менеджерів усіх рівнів на впровадження заходів з енергоекономії. 
     Відтак, всі новозбудовані школи опалюють щепою, також триває переоснащення неефективних котелень, де старе обладнання замінюють автоматизованими твердопаливними установками місцевого виробництва. Водночас у теплоенергетиці краю поставлено акцент на використання біомаси. До того ж за підтримки обласної влади на Рівненщині запрацювали більше двох десятків виробничників, які переробляють відходи деревини, торфу та біомаси. Вони забезпечують регіон пелетами, гранулами та щепою, оскільки продукують щороку понад 70 тисяч тонн.

Схожі статті